i
Porady

Pytania i odpowiedzi

f

Pytania i odpowiedzi

Jak długo mogę nosić włosy przedłużone ?
W przypadku każdej metody włosy mogą być noszone dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. W zależności od gatunku włosów może to być nawet do 12tu miesięcy ( przy włosach dobrej jakości). Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu, osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy pomocy nowych łączeń. Jednym słowem: wracamy niemal do stanu początkowego i możemy nosić nasze włosy dalej. Niemal, ponieważ włosy założone po raz pierwszy dają najładniejszy efekt, ale każdy kolejny jest również zadowalający. Zabieg taki wykonujemy w zależności od metody. Jest to okres optymalny zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennej pielęgnacji. Jeżeli chodzi o metody na zimno (obrączki, tulejki) są one w 100% odnawialne.

Jakie jest ryzyko?
Klientki często skarżą się, że już nie chcą mieć innych włosów niż przedłużane!:)

Ile trwa przedłużanie włosów?
Trwa około 1 do 2 godzin czasami krócej w zależności od klientki.

Jaki efekt można osiągnąć?
Długość i ilość doczepianych pasemek jest optymalnie dobierana tak, aby ostateczny efekt był jak najbardziej naturalny i spójny z naszymi włosami. Kolory doczepianych włosów można dowolnie łączyć i mieszać oddając naturalne refleksy i odcienie, jakimi mienią się Twoje włosy.

Czy będzie widać, ze mam przedłużone włosy?
Łączenia mocowane są przy nasadzie włosów mniej więcej do linii wyznaczonej na głowie. Korona włosów pozostaje wolna od łączeń, jednocześnie przykrywając mocowania pasemek pod spodem. Od spodu i po bokach głowy pozostawiany jest margines zakrywający łączenia w razie wysokich kucyków lub upięć.

Czy przedłużanie zaszkodzi moim włosom?
Przy odpowiednio dobranej do włosów metodzie przedłużania, oraz ilości pasemek, prawidłowym wykonaniu usługi, dobrej jakości materiałach i odpowiedniej pielęgnacji noszenia przedłużonych lub zagęszczonych włosów nie ma wpływu na Twoje włosy.

Słyszałam, że po zdjęciu przedłużanych własne włosy wypadają?
Każdego dnia człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłużanych włosów własne nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Nie ma powodów do obaw.

Jak długo można nosić przedłużane włosy?
Podstawowe czynniki, od których to zależy to: jakość użytych do przedłużenia włosów, metoda, jaką są doczepione . W zakładce „pielęgnacja” znajdziecie Panie wszystkie informacje na temat pielęgnacji włosów. Wskazówki te pomogą utrzymać włosy w dobrej kondycji. Jeżeli włosy są zadbane można je nosić do czasu gdy odrost nie będzie przeszkadzał, a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy. Średnio po około 3-4-ech miesiącach włosy należy zdjąć lub przełożyć.

Po co konsultacja?
Konsultacja jest zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie. Mogę ocenić stan Twoich włosów i stwierdzić jaki efekt będzie możliwy do osiągnięcia, jaką metodę i gatunek włosów powinnyśmy wybrać, oraz dobrać kolor włosów. Możemy spokojnie porozmawiać o przedłużanych włosach i wszystkim, co wiąże się z ich noszeniem (pielęgnacja, stylizacją). Następnie umawiamy się już na założenie włosów. Teoretycznie może to być następnego dnia.