i

Taśmy

Metoda kanapkowa zwana inaczej Tape one jest bardzo wygodna i efektowna. Taśmy są lekkie i nie ciągną za własne włosy .Dzięki tej metodzie możesz w krótkim czasie cieszyć się grubymi i gęstymi włosami.  Taśmy przymocowane do pasm włosów są wodoodporne co oznacza , że możemy chodzić swobodnie na basen czy też saunę .
Przedłużanie włosów metodą tape one polega na doklejaniu pasma włosów do kilkucentymetrowej taśmy . Pasmo jest doklejane do włosów naturalnych przy samej linii włosów , tuż przy skórze . Należy jednak pamiętać aby zostawić tyle miejsca by nie odczuwać dyskomfortu .
Taśmy są przezroczyste i lekkie . Przedłużanie włosów metodą kanapkową należy powtarzać co 4-6 tygodni , częstotliwość powtarzania zabiegu jest uzależniona od tego jak szybko rosną nasze włosy . Są osoby , którym włosy rosną wolniej i zabieg można powtarzać rzadziej.
Taśmy po założeniu oczyszcza się specjalnym Removerem w ten sposób pozbywamy się resztek kleju oraz pozostałości po produktach do pielęgnacji włosa .  Przy tej metodzie włosów najlepiej jest używać szamponu COLLAGEN , a unikać produktów z wszelkimi olejami , to może spowodować odklejanie się taśm.
Metoda ta jest polecana zdecydowanie dla Pań o mniejszej  ilości włosów , lecz za nim podejmiemy decyzje o rodzaju metody na jaką się zdecydujemy warto jest się spotkać na konsultacji zobaczyć włosy klientki jaki ma rodzaj , długość , grubość i zaproponować to co będzie najlepsze dla konkretnej Pani .